Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Futbalový turnaj Matiašoviec SlovenskaVytlačiť
 

Obec Liptovské Matiašovce v spolupráci s obcami Ondavské Matiašovce a Matiašovce pozýva všetkých nadšencov futbalu na tretí futbalový turnaj Matiašoviec Slovenska, ktorý sa ukustoční dňa 11.8.2018 v Liptovských Matiašovciach.

Futbalový turnaj Matiašoviec Slovenska 2018.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vážená verejnosť, návštevníci podujatia

Prevádzkovateľ – Obec Liptovské Matiašovce, so sídlom Liptovské Matiašovce 79, Liptovské Matiašovce, 03223, IČO: 00315460 si Vás dovoľuje informovať, že v čase konania podujatia dôjde na vyhradených miestach k zaznamenávaniu jeho priebehu audiovizuálnou technikou, ktoré bude uskutočňovať prevádzkovateľ. Vaše osobné údaje vo forme obrazových snímok a obrazovo – zvukových záznamov prevádzkovateľ spracúva za účelom propagácie podujatia a zdeklarovania jeho priebehu, v súlade s čl. 6 ods. 1 písm. f) NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov). Obrazové snímky a obrazovo-zvukové záznamy z podujatia zverejnené na webovom sídle prevádzkovateľa – Obec Liptovské Matiašovce, facebookovej stránke a iných a budú uchovávané po dobu 3 rokov.

 


 
 

dnes je: 17.2.2019

meniny má: Miloslava

webygroup
ÚvodÚvodná stránka