Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Futbalový turnaj Matiašoviec SlovenskaVytlačiť

V sobotu 11. augusta 2018 sa v Liptovských Matiašovciach uskutočnil tretí ročník Futbalového turnaja Matiašoviec Slovenska. Program sa začal v Kultúrnom dome privítaním hostí zo Zamaguria a Zemplína. Nasledovalo požehnanie ihriska a kríža na novej ulici. Víťazmi 3. futbalového turnaja Matiašoviec Slovenska sa stali domáci futbalisti, na druhom mieste sa umiestnili futbalisti z obce Matiašovce a na treťom mieste sa umiestnili futbalisti z obce Ondavské Matiašovce. Všetky tímy ocenil starosta Ján Jaňák pohármi a diplomami. Po odohraní futbalových zápasov starostovia obcí zasadili pri ihrisku stromčeky, ktoré nám budú pripomínať stretnutie všetkých obcí Matiašoviec Slovenska. Všetkých Matiašovčanov potešila a zabavila folklórna skupina Kazarinka z Ondavských Matiašoviec. Obecný úrad Liptovské Matiašovce týmto chce vyjadriť poďakovanie všetkým, ktorí sa zúčastnili futbalového turnaja a osobitné poďakovanie patrí všetkým, ktorí sa pričinili k úspešnému priebehu športového podujatia.

Foto futbalisti.jpg

dnes je: 20.11.2018